GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 6 gości 

LICZNIK ODWIEDZIN

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj6
mod_vvisit_counterWczoraj271
mod_vvisit_counterW tygodniu6
mod_vvisit_counterW miesiącu4453

Twój IP: 54.205.211.87

AKTUALNOŚCI


Dzisiaj jest: Niedziela
20 Stycznia 2019
Imieniny obchodzą
Dobiegniew, Fabian, Sebastian
Do końca roku zostało 346 dni.
Zodiak: Wodnik

SONDA

Jak często odwiedzasz stronę internetową naszego gimnazjum?
 

WYNIKI KONKURSU „LWIĄTKO 2013”

Czterech uczniów naszego gimnazjum przystąpiło do Polsko-Ukraińskiego Konkursu Fizycznego LWIĄTKO organizowanego przez Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół V Liceum Ogólnokształcącego im. Augusta Witkowskiego w Krakowie. Konkurs Lwiątko wzorowany jest na popularnym matematycznym Kangurze. Podobnie jak tam, w każdym z 30 zadań należy wybrać jedną z pięciu podsuniętych odpowiedzi. Jest na to 75 minut.

Więcej…
 

KOLEJNY SUKCES W MIĘDZYNARODOWYM KONKURSIE ZESPOŁU WOKALNO – INSTRUMENTALNEGO

W dniu 14 maja 2013 roku w Wiśniowej odbyły się przesłuchania solistów i zespołów wokalno – instrumentalnych z Polski i Słowacji VI -go Międzynarodowego Konkursu „Piosenki Naszych Ojczyzn w Unii Europejskiej”. Komisja oceniająca w składzie: Magdalena Słupek - przewodnicząca, Andrzej Borkowski – członek i Paweł Śliwa – członek, po obejrzeniu i wysłuchaniu 36 prezentacji  przyznała nagrody i wyróżnienia. Zespół wokalno – instrumentalny w składzie: Aleksandra Legęć, Dominika Czekaj, Kinga Rząsa, Ewa Leśniak, Dominika Kozak, Małgorzata Filip – wokal, oraz Fryderyk Kruczek – gitara basowa, Kinga Kruczek – gitara solowa, Krzysztof Drewniak – akordeon i Jacek Pępek – perkusja, zdobyli I miejsce. W kategorii solistów II miejsce zajęła Kinga Rząsa.

Więcej…
 

OBCHODY ROCZNICY UCHWALENIA KONSTYTUCJI.

„Jak Polacy świętowali rocznice uchwalenia Konstytucji 3 maja”.

Taką nazwę nosił projekt edukacyjny zrealizowany przez grupę uczniów klasy I a. Projekt składał się z dwóch części. Pierwsza część miała charakter poszukiwania wiadomości i przygotowania dwóch prezentacji dotyczących:

I Przedstawienia okoliczności i twórców Konstytucji 3 Maja oraz reakcji na ową ustawę obozu hetmańskiego,

II Przedstawienia zmian, jakie w ustroju Rzeczypospolitej i w położeniu prawnym szlachty, mieszczan i chłopów,

Więcej…
 

DRUGIE MIEJSCE W WOJEWÓDZTWIE PODKARPACKIM W PIŁCE RĘCZNEJ CHŁOPCÓW

Więcej…
 

ZAJĘCIA Z UDZIELANIA PIERWSZEJ POMOCY

Propagowanie wśród młodzieży idei niesienia pomocy oraz ciągłego zdobywania wiedzy z zakresu pierwszej pomocy to główny cel projektu skierowanego do uczniów szkół gimnazjalnych województwa podkarpackiego. Organizatorem Kampanii Edukacyjnej ”Młodzieżowa Akademia Bezpieczeństwa – ratujemy i uczymy ratować” jest  Fundacja Generator Inspiracji, zaś jej współorganizatorem Koło Naukowe Ratownictwa Medycznego Uniwersytetu Rzeszowskiego. Realizatorami projektu są studenci – wolontariusze aktywnie działający w Programie „PROJEKTOR – wolontariat studencki”. Kampania realizowana jest z udziałem licznych Patronów Medialnych i Honorowych w tym Polskiej Rady Resuscytacji.

Więcej…
 

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU NA ZNAK GRAFICZNY „DOLINY STRUGU”

Rozstrzygnięto konkurs na zaprojektowanie znaku graficznego „Doliny Strugu” ogłoszonego przez Regionalne Towarzystwo Rolno-Przemysłowe „Doliny Strugu”. Na konkurs wpłynęło 182 prace z czego dwie prace uczniów naszej szkoły zostały wyróżnione. Drugie miejsce zajął Tomasz Ptaszyński z klasy 3d, natomiast praca Barbary Gibały z klasy 3f została wyróżniona trzecim miejsce. Uczniowie dostali jako nagrodę odpowiednio tablet i aparat cyfrowy.

 

SZKOLNY KONKURS "MISTRZ PROCENTÓW".

W dniu 2013 roku w naszym gimnazjum odbył sie Szkolny Konkurs Matematyczny dla uczniów klas pierwszych "Mistrz procentów.

W konkursie wzięło udział 14 uczniów klas pierwszych. Uczniowie mieli do rozwiązania 10 zadań zamkniętych i 2 zadania otwarte. Do zdobycia było łącznie 16 punktów.

Najlepsi uczniowie w konkursie to: 1. Wojciech Kuźmik - 16pkt.; 2. Michał Wyskiel - 15pkt. oraz Krzysztof Lech - 15pkt,; 3. Katarzyna Kuk - 12pkt.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

 

MISTRZYNIE POWIATU RZESZOWSKIEGO W TENISIE STOŁOWYM W ROKU SZKOL. 2012-2013

Drużyna dziewcząt w składzie: Monika Łazor, Anna Szura i Oktawia Midura, wygrywając 3.12.2012r. w Błażowej Powiatową Gimnazjadę w tenisie stołowym, awansowały do dalszych rozgrywek. W Rejonowej Gimnazjadzie 11.03.2013r. w Nowej Sarzynie uczennice zajęły III miejsce, uzyskując awans do Finału Województwa, który odbędzie się 11.04.2013r. w Nowej Sarzynie.

 
«pierwszapoprzednia41424344454647484950następnaostatnia»

Strona 48 z 54


Strona Gimnazjum Publicznego im. Anny Jenke w Błażowej


Administratorzy: Grzegorz Kruczek (pan_kg@wp.pl)
i Robert Grzesik (robert.grzesik@wp.pl)

Joomla themes

OGŁOSZENIA

DYREKTOR SZKOŁY
mgr Maria Kruczek
przyjmuje od poniedziałku do piątku
od 8:00 do 8:45
(lub po wcześniejszym umówieniu się)


"DOBRY START"
Informacje o rządowym programie


Przetwarzanie danych osobowych przez monitoring wizyjny
Informacje dotyczące ochrony danych osobowych w Zespole Szkół w BłażowejWszelkie informacje o oddziale żłobkowym są udzielane w Urzędzie Gminy Błażowa


DZIENNIK ELEKTRONICZNY
UONET+

Jak po raz pierwszy zalogować się do systemu UONET+

GABLOTKA SZKOLNA

Newsy z Gablotki Szkolnej.

W OBIEKTYWIE

imgp7702.jpg

Jesteśmy na Facebook'u