GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 9 gości 

LICZNIK ODWIEDZIN

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj64
mod_vvisit_counterWczoraj112
mod_vvisit_counterW tygodniu415
mod_vvisit_counterW miesiącu5007

Twój IP: 3.94.202.172

AKTUALNOŚCI


Dzisiaj jest: Środa
26 Lutego 2020
Imieniny obchodzą
Aleksander, Bogumił, Cezariusz,
Dionizy, Mirosław, Nestor

Do końca roku zostało 310 dni.
Zodiak: Ryba

SONDA

Jak często odwiedzasz stronę internetową naszego gimnazjum?
 

SZKOLNY KONKURS "POLSKIE KONSTYTUCJE"

Z okazji obchodów rocznicy Konstytucji 3 Maja w naszej szkole odbędzie się konkurs wiedzy pod hasłem „Polskie konstytucje”. Finał konkursu będzie miał charakter publicznego ustnego quizu i będzie  elementem obchodów tejże rocznicy. Wszyscy, którzy wezmą udział w pisemnych eliminacjach, które odbędą się w ostatnim tygodniu kwietnia i zdobędą wynik 80% i więcej w nagrodę otrzymają końcową ocenę z wiedzy o społeczeństwie o stopień wyższą od proponowanej przez nauczyciela.

Propozycja jest bardzo atrakcyjna, bo materiał zawarty w pytaniach testu eliminacyjnego i quizu nie wykroczą poza ten zawarty w podręczniku do WOS część 2 oraz w podręczniku do historii (głównie temat Pierwsze konstytucje) oraz znajomość obecnej Konstytucji RP.

Zgłoszenia chętnych do konkursu  przyjmują nauczyciele wos.

 

KONKURS O TYTUŁ HISTORYKA WIOSNY 2013 R. ROZSTRZYGNIĘTY

21.03.2013 r. w naszym gimnazjum odbył się konkurs historyczny dla uczniów klas pierwszych o tytuł Historyków Wiosny 2013 r. Reprezentacje wszystkich klas pierwszych rywalizowały odpowiadając na pytania z zakresu materiału przewidzianego w podstawie programowej dla klasy I gimnazjum. Pytania zawierały mapy, pojęcia, przedmioty, zabytki i daty, które należało nazwać, wyjaśnić, podać lub rozpoznać. Regulamin konkursu był tak pomyślany, że uczniowie siedzący na widowni mogli pomagać reprezentacji. Konkurs wzbudził wiele pozytywnych emocji, był też okazją do powtórzenia wiedzy i przyniósł zdecydowane zwycięstwo reprezentacji  klasy I e. Tytuł Historyka Wiosny 2013 zdobyli Karol Gerula, Daniel Rabczak i Bartłomiej Rząsa (wszyscy na zdjęciu poniżej). Zwycięzcom serdecznie gratulujemy.

 

Więcej…
 

 

POWITANIE WIOSNY

Tegoroczny „Pierwszy Dzień Wiosny” w naszej szkole przebiegał trochę inaczej niż zwykle. Uczniowie naszej szkoły mogli oglądać tego dnia pokazy z biologii, chemii, fizyki i robotyki przygotowane przez swoich rówieśników z Młodzieżowego Laboratorium Nauki.

Tego dnia odbyły się także w naszej szkole konkursy. Pierwszym konkursem był skupiający z całej szkoły najbystrzejsze umysły ścisłe Międzynarodowy Konkurs "Kangur Matematyczny". Klasy pierwsze mogły ze sobą rywalizować w przygotowanym i prowadzonym przez panią M. Kutrzebę  konkursie historycznym, który stanowił doskonałą powtórkę wiadomości z przedmiotu. W konkursie tym wygrała bezapelacyjnie klasa IE.

 

Więcej…
 

 

POKAZY Z ROBOTYKI

Chętni uczniowie naszej szkoły mieli przyjemność uczestniczyć w pokazach z robotyki zorganizowanych przez firmę Imperium Techniki. Na pokazie można było zobaczyć zbudowane roboty z klocków Lego Mindstroms, składających się z wielu elementów. Klocki te można dowolnie łączyć, tworząc dowolne konstrukcje a następnie zaprogramować ich podstawowe zachowanie i interakcje na otoczenie.

Więcej…
 

8 MARCA - DZIEŃ KOBIET

W poniedziałek świętowaliśmy uroczyście Dzień Kobiet. Samorząd Uczniowski i męska część uczniów naszej szkoły pod kierunkiem p. J. Wantuły zaprezentowała krótki program artystyczny życząc na co dzień wszystkim kobietom pomyślności i samych dobrych chwil.

Więcej zdjęć na szkonym koncie na Facebook'u >>>

 

OSIĄGNIĘCIA W KONKURSACH I ZAWODACH W PIERWSZYM PÓŁROCZU 2012/2013 ROKU

OSIĄGNIĘCIA W WOJEWÓDZKICH KONKURSACH PRZEDMIOTOWYCH 2012/2013

Konkurs biologiczny:

- Aleksandra Legęć – Finalistka,

- Paulina Rząsa – Finalistka.

Konkurs języka niemieckiego:

- Felicjan Rybka – Finalista.

 

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia41424344454647484950następnaostatnia»

Strona 50 z 55


Strona Gimnazjum Publicznego im. Anny Jenke w Błażowej


Administratorzy: Grzegorz Kruczek (pan_kg@wp.pl)
i Robert Grzesik (robert.grzesik@wp.pl)

Joomla themes

OGŁOSZENIA

DYREKTOR SZKOŁY
mgr Maria Kruczek
przyjmuje od poniedziałku do piątku
od 8:00 do 8:45
(lub po wcześniejszym umówieniu się)


"DOBRY START"
Informacje o rządowym programie


Przetwarzanie danych osobowych przez monitoring wizyjny
Informacje dotyczące ochrony danych osobowych w Zespole Szkół w BłażowejWszelkie informacje o oddziale żłobkowym są udzielane w Urzędzie Gminy Błażowa


DZIENNIK ELEKTRONICZNY
UONET+

Jak po raz pierwszy zalogować się do systemu UONET+

GABLOTKA SZKOLNA

Newsy z Gablotki Szkolnej.

W OBIEKTYWIE

_mg_3197.jpg

Jesteśmy na Facebook'u