GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 24 gości 

LICZNIK ODWIEDZIN

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj49
mod_vvisit_counterWczoraj106
mod_vvisit_counterW tygodniu273
mod_vvisit_counterW miesiącu2631

Twój IP: 54.198.165.74

AKTUALNOŚCI


Dzisiaj jest: Wtorek
19 Września 2017
Imieniny obchodzą
Alfons, Alfonsyna, January, Konstancja,
Sydonia, Teodor, Więcemir

Do końca roku zostało 104 dni.
Zodiak: Panna

SONDA

Jak często odwiedzasz stronę internetową naszego gimnazjum?
 

NASI KARATECY

Dnia 10.12.2016 r. w Lubeni odbyły się zawody o I Puchar Podkarpacia WMAA-ROC w Sztukach Walki, w których udział wzięło dwoje naszych uczniów: Aleksandra Skawińska - 3d oraz Dominik Barłóg – 2d. Nasi uczniowie ukończyli zawody z szeregiem nagród i wyróżnień. Ola zdobyła 2 złote i 1 srebrny medal, natomiast Dominik 5 złotych. Młodym zawodnikom gratulujemy.

Więcej…
 

FINAŁ KONKURSU WIEDZY HISTORYCZNEJ O ZNANYCH BŁAŻOWIANACH
6 grudnia 2016 r. w Gimnazjum Publicznym im. Anny Jenke w Błażowej odbył się finał Konkursu wiedzy historycznej o znanych błażowianach. Konkurs zorganizowano w ramach projektu Błażowa moje miasto. Projekt realizowany był w ramach Działaj Lokalnie IX. Organizatorami konkursu było Towarzystwo Miłośników Ziemi Błażowskiej i Gimnazjum Publiczne im. Anny Jenke. Konkurs odbywał się pod patronatem dziekana dekanatu błażowskiego ks. prałata Jacka Rawskiego oraz władz samorządowych tj. burmistrza Jerzego Kocoja, przewodniczącego Rady Miejskiej Jurka Farasia.

Więcej…
 

NAGRODY ZARZĄDU WOJEWÓDZTWA PODKARPACKIEGO W RAMACH PROGRAMU NIE ZAGUBIĆ TALENTU
Już po raz dziewiąty wręczono nagrody i stypendia Zarządu Województwa Podkarpackiego w ramach programu „Nie zagubić talentu”, którego celem jest wspieranie uzdolnionej młodzieży z Podkarpacia. Podczas uroczystej gali, która odbyła się w Filharmonii Podkarpackiej im. Artura Malawskiego w Rzeszowie, marszałek Władysław Ortyl pogratulował wyróżnionym uczniom. Udział w wydarzeniu wzięli również: wicemarszałek Bogdan Romaniuk i przewodniczący sejmiku Jerzy Cypryś. Wśród nagrodzonej młodzieży znalazła się jeden uczeń z naszej szkoły - Ryszard Nocula, któremu serdecznie gratulujemy.
Więcej informacji i zdjęć na stronie internetowej >>>

Więcej…
 

NASI GIMNAZJALIŚCI MISTRZEM POWIATU W KOSZYKÓWCE


 

PIERWSZE MIEJSCE I ZŁOTE MEDALE DLA NASZEJ DRUŻYNY ŻEŃSKIEJ W TENISIE STOŁOWYM


 

BŁAŻOWSCY GIMNAZJALIŚCI ODNIEŚLI SUKCES W PRZEMYŚLU

28 listopada 2016 r. w Przemyślu odbył się półfinał KONKURSU HISTORYCZNO-RELIGIJNEGO „1050 lat chrztu Polski” zakończony wielkim sukcesem błażowskich gimnazjalistów! Test konkursowy zawierał pytania z zakresu całej podstawy historii na tym poziomie kształcenia poszerzone o treści związane z historią Kościoła oraz materiał filmowy. Do ścisłego finału, który odbędzie się 13 stycznia 2016 r. zakwalifikowało się 10 uczniów z diecezji przemyskiej i lubaczowskiej w tym 5 z naszej szkoły. Do finału konkursu zakwalifikowali się: Ryszard Nocula, Michał Krużel, Dawid Rząsa, Bartłomiej Pałys i Julian Ślęczka. Uczestnicy konkursu nagrody odebrali z rąk arcybiskupa Adama Szala oraz dyrektora PCEN Piotra Pilcha, ks. dr Waldemara Janigi. Na uroczystości obecni byli pracownicy PCEN w Przemyślu i Kurii Metropolitalnej. Uczniom gratulujemy i życzymy powodzenia w finale, gdzie dla zwycięzców ufundowano wiele cennych nagród, m. in. wycieczkę do Rzymu czy wyjazd do Brukseli.

Więcej…
 

REGIONALNA OLIMPIADA WIEDZY O WIELKICH POLAKACH

Uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w I etapie XVII Olimpiady Wiedzy o Wielkich Polakach. W tym roku Olimpiada dotyczy Służebnicy Bożej Matki  Anny Kaworek. Do II etapu, który odbędzie się  9 lutego 2017 r. zakwalifikowali się: Ryszard Nocula, Emilia Drabicka, Klaudia Starzak. Zwycięzcom, na etapie szkolnym, życzymy dalszych sukcesów.

 

STYPENDIA NAUKOWE

Zostały przyznane stypendia naukowe dla młodzieży szczególnie uzdolnionej z Województwa Podkarpackiego w ramach projektu pn. „Wsparcie stypendialne uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych prowadzących kształcenie ogólne - rok szkolny 2016/2017”. Poniżej lista uczniów naszego gimnazjum, którym zostało przyznane stypendium:

Gabriela Hadała
Kacper Gibała
Julian Ślęczka
Dawid Rząsa
Karol Kołodziej
Ryszard Nocula
Jakub Pasierb

 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 6 z 46


Strona Gimnazjum Publicznego im. Anny Jenke w Błażowej


Administratorzy: Grzegorz Kruczek (pan_kg@wp.pl)
i Robert Grzesik (robert.grzesik@wp.pl)

Joomla themes

GABLOTKA SZKOLNA

Newsy z Gablotki Szkolnej.

W OBIEKTYWIE

imgp5319.jpg

Jesteśmy na Facebook'u