GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 23 gości 

LICZNIK ODWIEDZIN

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj47
mod_vvisit_counterWczoraj109
mod_vvisit_counterW tygodniu717
mod_vvisit_counterW miesiącu4856

Twój IP: 3.88.161.108

AKTUALNOŚCI


Dzisiaj jest: Piątek
26 Kwietnia 2019
Imieniny obchodzą
Artemon, Klaudiusz, Klet, Marcelin,
Marcelina, Maria, Marzena, Spycimir

Do końca roku zostało 250 dni.
Zodiak: Byk

SONDA

Jak często odwiedzasz stronę internetową naszego gimnazjum?
 

Konsultacje psychologiczno–pedagogiczne dla rodziców, uczniów i nauczycieli Zespołu Szkół

Informujemy, że w każdy poniedziałek w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 1 w Rzeszowie przy ulicy Batorego 9, odbywać się będą konsultacje specjalistów pracujących w Poradni.

W dniu 22 października w godzinach od 8.30- 14.30 dyżur pełnić będzie psycholog p. Barańska - pedagog – specjalista wad wzroku.

Zainteresowane osoby mogą zgłaszać się osobiście lub kontaktować telefoniczne pod numer 178528-130.

Pedagodzy szkolni

 

Nabór wolontariuszy

Fundacja Pomocy Dzieciom Potrzebującym ,,Promyk” prowadzi nabór chętnych wolontariuszy do działania charytatywnego na terenie województwa podkarpackiego.

Celem Fundacji jest pomoc chorym dzieciom, przebywającym w szpitalach, domach dziecka, hospicjach oraz dzieciom, których sytuacja rodzinna jest ciężka. Cele Fundacji będą realizowane przez organizowanie różnych akcji charytatywnych np. charytatywnych spotkań kabaretowych, organizowanie festynów i koncertów, spełnianiu dziecięcych marzeń, prowadzenie weekendowych świetlic dla dzieci potrzebujących, imprez sportowych itp.

Chętne osoby do włączenia się do Fundacji proszone są o zapisywanie się u p. pedagog Magdaleny Bartyńskiej lub bezpośrednio w Zarządzie Fundacji w Futomie. Serdecznie zapraszamy!

Zarząd Fundacji

 

Zajęcia ze studentami

Mamy zaszczyt gościć w naszej szkole zagranicznych studentów – są to Chen Yiyang z Chin i Ana Ramazashvili z Gruzji. Studentki przyglądają się pracy w polskich szkołach i samodzielnie prowadzą zajęcia językowe w ramach programu Explore Yourself realizowanym przez AIESEC Rzeszów.

Główną ideą projektu jest poszerzenie wiedzy z zakresu odpowiedzialności społecznej i zrozumienia międzykulturowego wśród młodzieży. W połączeniu z rozrywką i aktywnymi formami zajęć, chcemy dać szansę na obcowanie z międzynarodowymi rówieśnikami z całego świata. Dzięki temu uczniowie mogą rozwinąć swoje zainteresowania, lepiej poznać świat, problemy społeczne oraz życie codzienne w innych krajach.

Więcej…
 

Obchody Dnia Edukacji Narodowej

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej odbyła się uroczysta akademia będąca wyrazem uznania dla ciężkiej i odpowiedzialnej pracy nauczycieli. Uczniowie wystąpili w bogatym i różnorodnym programie artystycznym. Zwieńczeniem uroczystości były życzenia dla wszystkich pracowników szkoły za poniesiony trud, zaangażowanie oraz poświęcenie w pracy z młodzieżą. Każdy nauczyciel został uhonorowany symboliczną różą z rąk przedstawicieli Samorządu Szkolnego.

Organizatorami święta był Samorząd Szkolny pod kierunkiem p. B. Frańczak, p. J. Wantuły oraz p. A. Szula.

Więcej…
 

Organizacja egzaminów teoretycznych na kartę motorowerową

KARTA MOTOROWEROWA

Egzamin teoretyczny (test) na kartę motorowerową będzie przeprowadzony w ciągu dwóch tygodni października:

  • I tydzień w dniach od 8.10.2012 do 12.10.2012
  • II tydzień w dniach od 15.10.2012 do 19.10.2012

W jednym tygodniu można podchodzić do egzaminu maksymalnie dwa razy. Więc uczniowie mają cztery szanse na zdanie egzaminu. Jeżeli uczeń w danym tygodniu nie wykorzysta możliwości zdawania egzaminu, szansa taka przepada.

  • Uczniowie klas pierwszych w pierwszej kolejności powinni zdawać egzamin podczas lekcji zajęć technicznych, informatycznych oraz przed lub po lekcjach.
  • Uczniowie klas drugich na informatyce lub przed lub po swoich lekcjach.
  • Trzecioklasiści przed lub po swoich lekcjach.

Egzamin można zdawać w wyznaczonych poniżej terminach:

--Poniedziałek 6,7 lekcja
--Wtorek 4,5,6,7 lekcja
--Środa 1,2,3,4,5,6,7 lekcja
--Czwartek 1,2,3,4,5,6,7 lekcja
--Piątek 5,6,7 lekcja
--oraz w środę i czwartek w godz. od 7:30 do 8:00.

Przychodząc na egzamin każdy uczeń powinien znać swój login i hasło do dziennika elektronicznego!!!

 

Pasowanie uczniów klas pierwszych

W poniedziałek w naszej szkole odbyło się uroczyste ślubowanie uczniów klas pierwszych, na którym pierwszaki mieli możliwość przedstawiania się reszcie szklonej społeczności. Młodzi ludzie, aby stać się pełnoprawnymi członkami społeczności gimnazjalnej, przyrzekali, że będą dbać o dobre imię szkoły oraz sumiennie się uczyć i szanować zwyczaje szkolne. Starsi koledzy obiecali, że zawsze będą służyć im pomocą.

Podsumowaniem pasowania była dyskoteka, na której bawili się dobrze wszyscy uczniowie naszej szkoły.

Więcej…
 

Wycieczka klasy Ib

Dnia 17 września 2012 klasa Ib wraz z wychowawcą p. D. Szmistem i opiekunem p. R. Grzesikiem udała się na pieszą wycieczkę do leśniczówki. Uczestnicy wycieczki, z własnej inicjatywy, wybrali się w pełnym rynsztunku – z plecakiem, gotowi do nauki. Pomimo sporej odległości, którą przyszło pokonać, dzielnie maszerowali, mając przy okazji możliwość podziwiania piękna otaczającej Błażową przyrody. Wspaniała pogoda sprzyjała, toteż wkrótce udało się osiągnąć wyznaczony cel, gdzie czekała nagroda w postaci wspólnej uczty przy smażonych kiełbaskach. Była to doskonała okazja do integracji naszej grupy.

Więcej…
 

Wycieczka integracyjna klasy Ic

Dnia 13.09.2012r. uczniowie klasy I c z wych. p. Beatą Frańczak wybrali się na wycieczkę integracyjną po okolicach Błażowej. Pogoda dopisała, więc maszerowało się wyśmienicie. Idąc wyżyną, podziwiali panoramę Błażowej. Polna doga wiodła na cmentarz żydowski, zwany przez mieszkańców okolicy „kopiskiem”. Wychowawczyni przybliżyła uczniom historie tego miejsca. Następnie w pobliskim lesie młodzież rozpaliła ognisko i upiekła kiełbaski. Spotkanie zorganizowane poza szkołą było okazją do bliższego poznania uczniów i wychowawcy. Młodzież chętnie uczestniczyła w zabawach integracyjnych. Zmęczona, ale w doskonałych humorach powróciła do szkoły.

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia51525354następnaostatnia»

Strona 53 z 54


Strona Gimnazjum Publicznego im. Anny Jenke w Błażowej


Administratorzy: Grzegorz Kruczek (pan_kg@wp.pl)
i Robert Grzesik (robert.grzesik@wp.pl)

Joomla themes

OGŁOSZENIA

DYREKTOR SZKOŁY
mgr Maria Kruczek
przyjmuje od poniedziałku do piątku
od 8:00 do 8:45
(lub po wcześniejszym umówieniu się)


"DOBRY START"
Informacje o rządowym programie


Przetwarzanie danych osobowych przez monitoring wizyjny
Informacje dotyczące ochrony danych osobowych w Zespole Szkół w BłażowejWszelkie informacje o oddziale żłobkowym są udzielane w Urzędzie Gminy Błażowa


DZIENNIK ELEKTRONICZNY
UONET+

Jak po raz pierwszy zalogować się do systemu UONET+

GABLOTKA SZKOLNA

Newsy z Gablotki Szkolnej.

W OBIEKTYWIE

_mg_9854.jpg

Jesteśmy na Facebook'u