GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 31 gości 

LICZNIK ODWIEDZIN

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj49
mod_vvisit_counterWczoraj106
mod_vvisit_counterW tygodniu273
mod_vvisit_counterW miesiącu2631

Twój IP: 54.198.165.74

AKTUALNOŚCI


Dzisiaj jest: Wtorek
19 Września 2017
Imieniny obchodzą
Alfons, Alfonsyna, January, Konstancja,
Sydonia, Teodor, Więcemir

Do końca roku zostało 104 dni.
Zodiak: Panna

SONDA

Jak często odwiedzasz stronę internetową naszego gimnazjum?
 

WARSZTATY MATEMATYCZNE

W dniu 11.10.2016 uczniowie naszej szkoły brali udział w warsztatach matematycznych „Śladami BoGUSława” organizowanych przez Urząd Statystyczny w Rzeszowie. Szkołę reprezentowały 3 drużyny - uczniowie z klas I i II.
Projekt realizowany był wspólnie z Polskim Towarzystwem Statystycznym, a honorowy patronat objęli: Marszałek Województwa Podkarpackiego - Władysław Ortyl, Podkarpacki Kurator Oświaty - Małgorzata Rauch oraz Prezydent Miasta Rzeszowa - Tadeusz Ferenc.
Głównym celem projektu było zainteresowanie młodzieży matematyką i statystyką oraz wciągniecie ją w aktywny proces wykorzystania tej wiedzy, poprzez pokazywanie praktycznych zastosowań tych nauk na co dzień.  W trakcie warsztatów drużyna z naszej szkoły w składzie: Banaś Bartłomiej, Pałys Bartłomiej i Rząsa Dawid wygrała konkurs matematyczny i zdobyła cenne nagrody. Gratulujemy!

Więcej…
 

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

W czwartek w naszym gimnazjum obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Uroczystość tradycyjnie już rozpoczęto od wprowadzenia pocztu sztandarowego szkoły i odśpiewania hymnu państwowego. Ten dzień był także okazją do nagradzania wyróżniających się w swojej pracy nauczycieli i pedagogów. Podczas szkolnej gali uczniowie przekazali nauczycielom i pracownikom szkoły podziękowania za codzienny trud i życzyli sukcesów w dalszej pracy.

Więcej…
 

REALIZACJA PROJEKTU MPOTĘGA

Od początku bieżącego roku szkolnego grupa nauczycieli matematyki z gimnazjum rozpoczęła realizację projektu „Matematyczne eksperymenty”, który został dofinansowany z programu grantowego „mPotęga”. Głównym celem projektu jest zainteresowanie uczniów matematyką poprzez realizację ciekawych i niekonwencjonalnych zajęć.

Więcej…
 

SPOTKANIE Z DZIENNIKARZEM KRZYSZTOFEM ZIEMCEM

We wtorek gościł w naszej szkole znany w całym kraju dziennikarz Krzysztof Ziemiec. Spotkał się on z uczniami klas trzecich naszej szkoły.

Pan Krzysztof, opowiedział nam o pracy w telewizji i o swojej pasji do dziennikarstwa. Przytoczył wiele sytuacji z życia w jakich się znalazł i zachęcał uczniów do stawiania sobie życiowych celów i następnie dążenia do nich. Myślę, że spotkanie z dziennikarzem zachęciło wielu z nas, by wiązać swoją przyszłość z dziennikarstwem radiowy, prasowym czy telewizyjnym.

Spotkanie w naszej szkole pomógł zorganizować znajomy dziennikarza nasz rodak ks. Jakub Kruczek  -za co mu serdecznie dziękujemy. Na końcu upamiętniliśmy tę chwilę na wspólnym zdjęciu.

Więcej…
 

REWELACYJNE WYNIKI JULKI I MICHAŁA WRÓBEL - AKROBATÓW KAS AZS UR RZESZÓW NA ZAWODACH PUCHARU ŚWIATA W RZESZOWIE

W dniach 7-9 października 2016 roku w hali na Podpromiu w Rzeszowie rozegrany został Puchar Świata w akrobatyce sportowej. Świetne wyniki (III miejsce) uzyskali w tych zawodach nasi uczniowie: Michał i Julka Wróbel.

Gratulacje dla zawodników i trenerek.

Więcej…
 

XVII REGIONALNA OLIMPIADA WIEDZY O WIELKICH POLAKACH

Można zapoznać się już z obowiązującą literaturę do pierwszego etapu (szkolnego) XVII - ej Regionalnej Olimpiady Wiedzy o Wielkich Polakach dla gimnazjalistów w roku szkolnym 2016/2017 o Służebnicy Bożej Matce Annie Kaworek. 
Do pobrania w pliku PDF >>>
Do pobrania w pliku DOC >>>

Więcej informacji o konkursie na stronie organizatora >>>

 

WYCIECZKA W BIESZCZADY

W dniu 28 września br. uczniowie klas IIa, IIc oraz IId wraz z wychowawczyniami  Małgorzatą Kusz, Barbarą Synoś, Renatą Maciołek, z panią pedagog Moniką Marszałek oraz  panią dyrektor Marią Kruczek wyjechali na krajoznawczą wycieczkę w Bieszczady. Uczniowie wyszli z Przełęczy Wyżne szlakiem turystycznym do Chatki Puchatka na Połoninie Wetlińskiej. Po krótkiej przerwie na odpoczynek i podziwianie przepięknych widoków, przeszli czerwonym szlakiem do Przełęczy Orłowicza w kierunku Smereka, a stamtąd udali się w trasę powrotną do Wetliny. Następnym punktem wycieczki było ognisko w Bukowcu w Ośrodku Solinka. Po krótkiej regeneracji sił, chłopcy rozegrali mecze piłki nożnej i  piłki siatkowej, a dziewczęta podziwiały jesienne Bieszczady. Wszystkim uczestnikom towarzyszył dobry humor, a przepiękna pogoda wpływała na miłą atmosferę wycieczki. Wszyscy wrócili zadowoleni.

Więcej…
 

SUKCESY SPORTOWE

Wysokie miejsca naszych uczennic w FINAŁACH WOJEWÓDZKIEJ GIMNAZJADY W LEKKIEJ ATLETYCE.

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 8 z 46


Strona Gimnazjum Publicznego im. Anny Jenke w Błażowej


Administratorzy: Grzegorz Kruczek (pan_kg@wp.pl)
i Robert Grzesik (robert.grzesik@wp.pl)

Joomla themes

GABLOTKA SZKOLNA

Newsy z Gablotki Szkolnej.

W OBIEKTYWIE

_g207575.jpg

Jesteśmy na Facebook'u