GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 41 gości 

LICZNIK ODWIEDZIN

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj75
mod_vvisit_counterWczoraj137
mod_vvisit_counterW tygodniu319
mod_vvisit_counterW miesiącu2521

Twój IP: 54.167.126.106

AKTUALNOŚCI


Dzisiaj jest: Wtorek
23 Stycznia 2018
Imieniny obchodzą
Emerencja, Ildefons, Jan, Klemens,
Maria, Rajmund, Rajmunda, Wrócisława

Do końca roku zostało 343 dni.
Zodiak: Wodnik

SONDA

Jak często odwiedzasz stronę internetową naszego gimnazjum?
 

PIERWSZE MIEJSCE I ZŁOTE MEDALE DLA NASZEJ DRUŻYNY ŻEŃSKIEJ W TENISIE STOŁOWYM


 

BŁAŻOWSCY GIMNAZJALIŚCI ODNIEŚLI SUKCES W PRZEMYŚLU

28 listopada 2016 r. w Przemyślu odbył się półfinał KONKURSU HISTORYCZNO-RELIGIJNEGO „1050 lat chrztu Polski” zakończony wielkim sukcesem błażowskich gimnazjalistów! Test konkursowy zawierał pytania z zakresu całej podstawy historii na tym poziomie kształcenia poszerzone o treści związane z historią Kościoła oraz materiał filmowy. Do ścisłego finału, który odbędzie się 13 stycznia 2016 r. zakwalifikowało się 10 uczniów z diecezji przemyskiej i lubaczowskiej w tym 5 z naszej szkoły. Do finału konkursu zakwalifikowali się: Ryszard Nocula, Michał Krużel, Dawid Rząsa, Bartłomiej Pałys i Julian Ślęczka. Uczestnicy konkursu nagrody odebrali z rąk arcybiskupa Adama Szala oraz dyrektora PCEN Piotra Pilcha, ks. dr Waldemara Janigi. Na uroczystości obecni byli pracownicy PCEN w Przemyślu i Kurii Metropolitalnej. Uczniom gratulujemy i życzymy powodzenia w finale, gdzie dla zwycięzców ufundowano wiele cennych nagród, m. in. wycieczkę do Rzymu czy wyjazd do Brukseli.

Więcej…
 

REGIONALNA OLIMPIADA WIEDZY O WIELKICH POLAKACH

Uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w I etapie XVII Olimpiady Wiedzy o Wielkich Polakach. W tym roku Olimpiada dotyczy Służebnicy Bożej Matki  Anny Kaworek. Do II etapu, który odbędzie się  9 lutego 2017 r. zakwalifikowali się: Ryszard Nocula, Emilia Drabicka, Klaudia Starzak. Zwycięzcom, na etapie szkolnym, życzymy dalszych sukcesów.

 

STYPENDIA NAUKOWE

Zostały przyznane stypendia naukowe dla młodzieży szczególnie uzdolnionej z Województwa Podkarpackiego w ramach projektu pn. „Wsparcie stypendialne uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych prowadzących kształcenie ogólne - rok szkolny 2016/2017”. Poniżej lista uczniów naszego gimnazjum, którym zostało przyznane stypendium:

Gabriela Hadała
Kacper Gibała
Julian Ślęczka
Dawid Rząsa
Karol Kołodziej
Ryszard Nocula
Jakub Pasierb

 

NAGRODY URZĘDU MARSZAŁKOWSKIEGO W RZESZOWIE

Zarząd Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie w ramach Programu wspierania edukacji uzdolnionej młodzieży „Nie zagubić talentu” przyznał nagrodę pieniężną naszemu uczniowi Ryszardowi Noculi. Nagrodę otrzymał także, za osiągnięcia zeszłoroczne, nasz absolwent Łukasz Groszek. Nagrodzonym gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w nauce.

 

KONKURS HISTORYCZNO-RELIGIJNY "1050 LAT CHRZTU POLSKI" ORGANIZOWANY PRZEZ PCEN

W finale II etapu konkursu udział wezmą uczniowie z diecezji przemyskiej, lubaczowskiej i zamojskiej. Do II etapu z naszej szkoły zakwalifikowali się: Ryszard Nocula, Dawid Rząsa, Karol Kołodziej, Michał Krużel, Bartłomiej Banaś, Bartłomiej Pałys, Aleksandra Kowal i Julian Ślęczka. Finał odbędzie się 28 listopada 2016 r. w Przemyślu. Zwycięzcy tego finału wezmą udział w finale między diecezjalnym. Uczniom gratulujemy i życzymy powodzenia!

 

ROCZNICA ODZYSKANIA PRZEZ POLSKĘ NIEPODLEGŁOŚCI

11 listopada to dzień poświęcony miłości Ojczyzny, to symbol walki o wolność, symbol wiary i zwycięstwa. To okazja, aby oddać cześć tym, którzy słowem i czynem wywalczyli nam niepodległość. Także w naszej szkole odbyła się uroczystość poświęcona rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Uczniowie wierszem i piosenką uczcili to ważne wydarzenie w dziejach ojczyzny. Występom towarzyszyła także okolicznościowa wystawa, przygotowana przez uczniów, ukazująca najważniejsze wydarzenia historyczne związane z  burzliwą historią naszego narodu.

Więcej…
 

DZIEŃ PAPIESKI W ZESPOLE SZKÓŁ W BŁAŻOWEJ

26 października w auli Gimnazjum Publicznego w Błażowej odbył się uroczysty koncert z okazji XVI Dnia Papieskiego. Wystąpili w nim uczniowie i nauczyciele błażowskich szkół i przedszkola.

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 9 z 48


Strona Gimnazjum Publicznego im. Anny Jenke w Błażowej


Administratorzy: Grzegorz Kruczek (pan_kg@wp.pl)
i Robert Grzesik (robert.grzesik@wp.pl)

Joomla themes

GABLOTKA SZKOLNA

Newsy z Gablotki Szkolnej.

W OBIEKTYWIE

dscf1285.jpg

Jesteśmy na Facebook'u