GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 29 gości 

LICZNIK ODWIEDZIN

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj32
mod_vvisit_counterWczoraj196
mod_vvisit_counterW tygodniu865
mod_vvisit_counterW miesiącu3791

Twój IP: 54.80.8.44

AKTUALNOŚCI


Dzisiaj jest: Piątek
27 Kwietnia 2018
Imieniny obchodzą
Anastazy, Andrzej, Bożebor, Kanizjusz,
Martyn, Piotr, Teofil, Zyta

Do końca roku zostało 249 dni.
Zodiak: Byk

SONDA

Jak często odwiedzasz stronę internetową naszego gimnazjum?
 

POKAZY PIERWSZEJ POMOCY PRZEDMEDYCZNEJ

W środę w naszej szkole odbyły się pokazy udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Zajęcia prowadzili profesjonalni ratownicy, którzy w bardzo ciekawy i przystępny sposób przybliżyli uczniom klas trzecich zasady udzielania pierwszej pomocy.

Więcej…
 

DZIEŃ MATEMATYKI W RAMACH PROJEKTU "MPOTĘGA"

6 grudnia w naszej szkole obchodziliśmy „Dzień matematyki”, który był podsumowaniem projektu "Matematyczne Eksperymenty" dofinansowanego przez Fundację mBanku w ramach programu MPotęga.W tym dniu większość uczniów mogła zmierzyć się z łamigłówkami i zadaniami matematycznymi na specjalnie przygotowanych stanowiskach, które pomagali przygotowywać pod kierunkiem nauczycieli i obsługiwali ich koledzy. Każdy uczeń za rozwiązanie zadania otrzymywał nagrodę w postaci drobej słodkości. Wszyscy uczniowie jednomyślnie stwierdzili, że tak przygotowany Dzień Matematyki to wspaniały pomysł i dowód, że matematyka to nie tylko liczby, wzory i trudne zadania, ale również znakomita przygoda i mnóstwo zabawy.

Więcej…
 

NASI KARATECY

Dnia 10.12.2016 r. w Lubeni odbyły się zawody o I Puchar Podkarpacia WMAA-ROC w Sztukach Walki, w których udział wzięło dwoje naszych uczniów: Aleksandra Skawińska - 3d oraz Dominik Barłóg – 2d. Nasi uczniowie ukończyli zawody z szeregiem nagród i wyróżnień. Ola zdobyła 2 złote i 1 srebrny medal, natomiast Dominik 5 złotych. Młodym zawodnikom gratulujemy.

Więcej…
 

FINAŁ KONKURSU WIEDZY HISTORYCZNEJ O ZNANYCH BŁAŻOWIANACH
6 grudnia 2016 r. w Gimnazjum Publicznym im. Anny Jenke w Błażowej odbył się finał Konkursu wiedzy historycznej o znanych błażowianach. Konkurs zorganizowano w ramach projektu Błażowa moje miasto. Projekt realizowany był w ramach Działaj Lokalnie IX. Organizatorami konkursu było Towarzystwo Miłośników Ziemi Błażowskiej i Gimnazjum Publiczne im. Anny Jenke. Konkurs odbywał się pod patronatem dziekana dekanatu błażowskiego ks. prałata Jacka Rawskiego oraz władz samorządowych tj. burmistrza Jerzego Kocoja, przewodniczącego Rady Miejskiej Jurka Farasia.

Więcej…
 

NAGRODY ZARZĄDU WOJEWÓDZTWA PODKARPACKIEGO W RAMACH PROGRAMU NIE ZAGUBIĆ TALENTU
Już po raz dziewiąty wręczono nagrody i stypendia Zarządu Województwa Podkarpackiego w ramach programu „Nie zagubić talentu”, którego celem jest wspieranie uzdolnionej młodzieży z Podkarpacia. Podczas uroczystej gali, która odbyła się w Filharmonii Podkarpackiej im. Artura Malawskiego w Rzeszowie, marszałek Władysław Ortyl pogratulował wyróżnionym uczniom. Udział w wydarzeniu wzięli również: wicemarszałek Bogdan Romaniuk i przewodniczący sejmiku Jerzy Cypryś. Wśród nagrodzonej młodzieży znalazła się jeden uczeń z naszej szkoły - Ryszard Nocula, któremu serdecznie gratulujemy.
Więcej informacji i zdjęć na stronie internetowej >>>

Więcej…
 

NASI GIMNAZJALIŚCI MISTRZEM POWIATU W KOSZYKÓWCE


 

PIERWSZE MIEJSCE I ZŁOTE MEDALE DLA NASZEJ DRUŻYNY ŻEŃSKIEJ W TENISIE STOŁOWYM


 

BŁAŻOWSCY GIMNAZJALIŚCI ODNIEŚLI SUKCES W PRZEMYŚLU

28 listopada 2016 r. w Przemyślu odbył się półfinał KONKURSU HISTORYCZNO-RELIGIJNEGO „1050 lat chrztu Polski” zakończony wielkim sukcesem błażowskich gimnazjalistów! Test konkursowy zawierał pytania z zakresu całej podstawy historii na tym poziomie kształcenia poszerzone o treści związane z historią Kościoła oraz materiał filmowy. Do ścisłego finału, który odbędzie się 13 stycznia 2016 r. zakwalifikowało się 10 uczniów z diecezji przemyskiej i lubaczowskiej w tym 5 z naszej szkoły. Do finału konkursu zakwalifikowali się: Ryszard Nocula, Michał Krużel, Dawid Rząsa, Bartłomiej Pałys i Julian Ślęczka. Uczestnicy konkursu nagrody odebrali z rąk arcybiskupa Adama Szala oraz dyrektora PCEN Piotra Pilcha, ks. dr Waldemara Janigi. Na uroczystości obecni byli pracownicy PCEN w Przemyślu i Kurii Metropolitalnej. Uczniom gratulujemy i życzymy powodzenia w finale, gdzie dla zwycięzców ufundowano wiele cennych nagród, m. in. wycieczkę do Rzymu czy wyjazd do Brukseli.

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 10 z 50


Strona Gimnazjum Publicznego im. Anny Jenke w Błażowej


Administratorzy: Grzegorz Kruczek (pan_kg@wp.pl)
i Robert Grzesik (robert.grzesik@wp.pl)

Joomla themes

OGŁOSZENIA

Wszelkie informacje o nowopowstającym oddziale żłobkowym są udzielane w Urzędzie Gminy BłażowaDZIENNIK ELEKTRONICZNY
UONET+

Jak po raz pierwszy zalogować się do systemu UONET+

GABLOTKA SZKOLNA

Newsy z Gablotki Szkolnej.

W OBIEKTYWIE

sg204135.jpg

Jesteśmy na Facebook'u