GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 8 gości 

LICZNIK ODWIEDZIN

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj48
mod_vvisit_counterWczoraj106
mod_vvisit_counterW tygodniu272
mod_vvisit_counterW miesiącu2630

Twój IP: 54.198.165.74

AKTUALNOŚCI


Dzisiaj jest: Wtorek
19 Września 2017
Imieniny obchodzą
Alfons, Alfonsyna, January, Konstancja,
Sydonia, Teodor, Więcemir

Do końca roku zostało 104 dni.
Zodiak: Panna

SONDA

Jak często odwiedzasz stronę internetową naszego gimnazjum?
 

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2016/2017

* 8:00 Spotkanie uczniów klas pierwszych z wychowawcami na auli.
* 8:15 Wyjście ze szkoły do kościoła.
* 8:30 Uroczysta Msza Święta.
* Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego w hali sportowej.
* Spotkania z wychowawcami w klasach.

Odjazdy gimbusów:

7:10 Futoma, Kąkolówka
7:35 Lecka, Białka
Mokłuczka - tak samo jak w roku szkolnym 2015/2016

 

WYKAZ PODRĘCZNIKÓW NA ROK SZKOLNY 2016-2017

Wykaz podręczników dla poszczególnych klas >>>

 

PROJEKT "MPOTĘGA" 

Miło nam poinformować, iż projekt napisany przez nauczycieli matematyki w ramach programu "mPotęga" został pozytywnie oceniony przez kapitułę konkursu i zostanie dofinansowany. Dzięki temu w nowym roku szkolnym uczniowie będą mogli uczestniczyć w ciekawych zajęciach z matematyki, które poprzez nietypową formę przybliżą uczniom różne zagadnienia.

Co więcej, projekt nasz znalazł się w 15 najlepszych projektów w Polsce i ma szansę na 5000 zł dodatkowej nagrody, która zostanie przeznaczona na realizację zajęć. Aby tak się stało prosimy o oddawanie głosów na nasz projekt na stronie http://glosowanie.mpotega.pl/projekty

 

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

Dzisiaj uroczyście zakończyliśmy rok szkolny. Jednocześnie pożegnaliśmy uczniów klas trzecich. Najlepsi uczniowie podczas uroczystej akademii otrzymali nagrody oraz wyróżnienia za osiągnięcia naukowe i sportowe.

Wszystkim uczniom i nauczycielom oraz ich rodzinom życzymy wspaniałej pogody podczas wakacji, dużo słońca, uśmiechu na twarzy, wielu pozytywnych wrażeń i byśmy się spotkali w nowym roku szkolnym w takim gronie, w jakim się rozstaliśmy.

Więcej…
 

ENGLISH TV

Uczniowie klasy IIId prezentują kolejną lekcję języka angielskiego z cyklu English TV >>>

 

INFORMACJE O STYPENDIACH DLA UCZNIÓW SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH W ROKU 2016/2017

Zarząd Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie na posiedzeniu w dniu 14 czerwca 2016r. zatwierdził Regulamin przyznawania stypendiów dla uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych prowadzących kształcenie ogólne w ramach projektu pn. „Wsparcie stypendialne uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych prowadzących kształcenie ogólne - rok szkolny 2016/2017”. >>>

 

ZIELONA POLSKA

W dniu 21.06.2016 uczniowie naszej szkoły wzięli udział w programie edukacyjno –artystycznym z zakresu ochrony środowiska „Zielona Polska”. W ramach programu uczniowie byli między innymi uczestnikami koncertu zespołu WEEKEND. Gimnazjaliści bawili się do największych przebojów zespołu. Bardzo serdecznie dziękujemy Panu Burmistrzowi  Jerzemu Kocojowi, za możliwość udziału w programie.

Więcej…
 

AKADEMIA BEZPIECZEŃSTWA

Zakończyła się V edycja Kampanii Edukacyjnej Młodzieżowa Akademia Bezpieczeństwa. Podczas V Międzyszkolnych Zawodów Pierwszej Pomocy w Rzeszowie reprezentantki z naszej szkoły: Andżelika Kustra, Agnieszka Kołodziej, Julia Kiszka i Wiktoria Piech zdobyły trzecie miejsce.

Zawody zostały przeprowadzone zostały 2 czerwca. Brało w nich udział 11 szkół z województwa podkarpadkiego. W części teoretycznej byliśmy najlepsi. Ocenie  podlegała znajomość teoretycznych zasad udzielania pierwszej pomocy, z zakresu zagadnień przekazanych uczniom podczas zajęć prowadzonych przez wolontariuszy. Trudniejsza okazała się część praktyczna, w której należało wykorzystać nabyte umiejętności podczas przygotowanych symulacji sytuacji nagłych. Liczyła się również odpowiednio szybka reakcja i technika udzielenia pomocy poszkodowanemu z zachowaniem poznanych zasad.

 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 10 z 46


Strona Gimnazjum Publicznego im. Anny Jenke w Błażowej


Administratorzy: Grzegorz Kruczek (pan_kg@wp.pl)
i Robert Grzesik (robert.grzesik@wp.pl)

Joomla themes

GABLOTKA SZKOLNA

Newsy z Gablotki Szkolnej.

W OBIEKTYWIE

imgp7696.jpg

Jesteśmy na Facebook'u