Twój IP: 54.224.247.42

Ambroży, Aurelia, Dionizy, Florentyna,
Galla, Gallina, Gaweł, Gerard, Gerarda,
Gerhard, Grzegorz, Radzisław

WYCIECZKA ROWEROWA KLASY SPORTOWEJ.

9 października 2017 r. uczniowie klasy IIa z Gimnazjum Publicznego im. Anny Janke w Błażowej wraz z nauczycielami: wychowawczynią panią Beatą Frańczak i panem Ryszardem Pępkiem wyruszyli na klasową wycieczkę rowerową. Wcześniej jednak każdemu uczniowi wypożyczono rower z hali sportowej. Po omówieniu zasad bezpieczeństwa wyruszyliśmy w drogę w stronę Piekielskiej. Celem naszej wycieczki było odwiedzenie naszego kolegi z Ujazd, który złamał obojczyk. Wraz z nim rozpaliliśmy ognisko (niedaleko rezerwatu Mójka). Chłopcy z klasy byli odpowiedzialni za rozpalenie ogniska i przygotowanie patyków do pieczenia kiełbasek. Kiedy udało się już rozpalić ogień, głodni i zmęczeni zaczęliśmy piec kiełbasy. Te na świeżym powietrzu bardzo nam smakowały. Po jakimś czasie wyruszyliśmy w drogę powrotną. Wycieczka zakończyła się około godziny 15. Zmęczeni, ale szczęśliwi wróciliśmy do szkoły. Eskapada bardzo nam się podobała myślę, że za rok uda się ją nam powtórzyć.

sg204127.jpg