Twój IP: 54.80.8.44

Anastazy, Andrzej, Bożebor, Kanizjusz,
Martyn, Piotr, Teofil, Zyta

Zodiak: Byk

Samorząd Uczniowski chciałby złożyć serdeczne życzenia Dyrekcji, Nauczycielom oraz wszystkim Uczniom naszej szkoły. Nadchodzące Święta Bożego Narodzenia niosą ze sobą wiele radości oraz refleksji dotyczących minionego okresu i planów na nadchodzący Nowy Rok. W tym wyjątkowym czasie  życzymy przedstawicielom całej społeczności szkolnej wiele zadowolenia i sukcesów z podjętych wyzwań.

Niech Was ogarnie uczucie radości, miłości i szczęścia, rozlewając się obfitością łask, które nowo narodzone Dziecię wniesie w życie Wasze i Waszych Rodzin. Niech składany u żłóbka pokłon wprowadzi w Was poczucie bezpieczeństwa i pokoju w 2018 roku, dając siłę do realizacji marzeń, którymi warto się dzielić i nadziei, bez której nie da się żyć.

Wszelkie informacje o nowopowstającym oddziale żłobkowym są udzielane w Urzędzie Gminy Błażowa

UONET+

Jak po raz pierwszy zalogować się do systemu UONET+