Twój IP: 54.158.219.248

Budziwoj, Dezyderiusz, Dezydery, Emilia,
Iwona, Jan, Leontyna, Michał, Symeon

Zodiak: Bliźnięta

WOJEWÓDZKI KONKURS HISTORYCZNO-RELIGIJNY "ROLA NARODU I KOŚCIOŁA W ODZYSKANIU NIEPODLEGŁOŚCI"

23 lutego odbył się w Przemyślu diecezjalny finał Wojewódzkiego Konkursu Historyczno-Religijnego „Rola Narodu i Kościoła w odzyskaniu niepodległości”. Organizatorami konkursu są: Podkarpackie Centrum Edukacji Nauczycieli w Rzeszowie, Stowarzyszenie Przyjaciół Podkarpackiej Rodziny Szkół im. Jana Pawła II oraz Instytut Pamięci Narodowej Oddział w Rzeszowie. Patronat honorowy sprawują m. in. ks. arcybiskup Adam Szal, marszałek Władysław Ortyl, europoseł Tomasz Poręba, poseł Krystyna Wróblewska, wojewoda Ewa Leniart, kurator Małgorzata Rauch i inni.

W tym etapie nasze gimnazjum reprezentowało aż 6 uczniów na 20 zakwalifikowanych z diecezji przemyskiej i zamojsko-lubaczowskiej. Byli to Dawid Rząsa, Karol Kołodziej, Bartłomiej Pałys, Michał Krużel, Julian Ślęczka i Filip Trzyna. Wszyscy wypadli znakomicie i zakwalifikowali się do finału międzydiecezjalnego, który odbędzie się w kwietniu w Rzeszowie.

Dzień 30 kwietnia i 2 maja jest dniem wolnym
w naszej szkole.
4 maja idziemy do szkoły.

Wszelkie informacje o nowopowstającym oddziale żłobkowym są udzielane w Urzędzie Gminy Błażowa

UONET+

Jak po raz pierwszy zalogować się do systemu UONET+

_mg_3197.jpg