GIMNAZJALIŚCI NA REKOLEKCJACH WYJAZDOWYCH

Sobiesław

Zodiak: Lew

GIMNAZJALIŚCI NA REKOLEKCJACH WYJAZDOWYCH

W dniach od 26 do 28 lutego młodzież klas drugich Gimnazjum Publicznego w Błażowej przebywała na rekolekcjach wielkopostnych w Domu Rekolekcyjnym w Rzepedzi koło Komańczy. Opłata za uczestnictwo była niższa dzięki Burmistrzowi Błażowej, który po raz kolejny wyraził zgodę na przejazd uczniów szkolnymi gimbusami. Uczniami opiekowała się siostra katechetka oraz wychowawcy klas. Młodzi ludzie, którzy uczestniczyli w spotkaniach prowadzonych przez księdza Janusza – dyrektora ośrodka oraz animatorów, przez trzy dni umacniali relacje do Boga i mogli otworzyć się na Jego miłość.

Na rekolekcjach nie zabrakowało: wspólnych modlitw, śpiewu, możliwości skorzystania z posługi księdza, pracy w grupach, a nawet wspaniałej i radosnej zabawy podczas.

Miejmy nadzieję, że odbyte rekolekcje przyniosą owoce w postawie młodych ludzi przygotowujących się do przyjęcia sakramentu bierzmowania, że były autentycznym „podpięciem się” do źródła, którym jest Jezus Chrystus.