Twój IP: 54.158.219.248

Iwona, Jan, Leontyna, Michał, Symeon

Zodiak: Bliźnięta

PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY W NASZEJ SZKOLE

21 marca jest pierwszym Dniem Wiosny, który w naszej szkole był obchodzony wyjątkowo. W tym dniu wszyscy obecni uczniowie zebrali się na auli gimnazjum, by uczestniczyć w przygotowanej przez Samorząd Uczniowski i współorganizatorów uroczystości. Wydarzenie to oficjalnie otworzył przewodniczący Samorządu Uczniowskiego – Kamil Łach.

Uroczystości rozpoczęły się o godzinie 11:00 w auli gimnazjum – pokazem doświadczeń biologicznych, chemicznych i fizycznych, pod opieką Pani Elżbiety Rosiak. Uczniowie mogli obejrzeć 30 różnych doświadczeń, które zostały przygotowane i zaprezentowane przez pasjonatów przedmiotów przyrodniczych: Martynę Kruczek, Monikę Jędrysek, Juliana Ślęczkę, Kacpra Piszcza, Jakuba Jodłowskiego, Michała Jakubczyka, Lucjana Batora, Artura Grubę, Rafała Kocóra, Aleksandrę Szurę, Dianę Synoś, Natalię Kubalę, Natalię Stankowską, Wiktorię Płazę, Arlettę Sawicką, Dominikę Paśko, Aleksandrę Kowal.

Najbardziej wybuchowym doświadczeniem okazał się ,,Fire bowls” przygotowywany przez Kacpra Piszcza i Juliana Ślęczkę, który wywołał największe zainteresowanie wśród młodzieży. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia.

Po pokazach doświadczeń, uczniowie z poszczególnych klas zaprezentowali swoje zdolności wokalne i teatralne. Poszczególne klasy zaprezentowały:

• parodie tańca z gwiazdami- klasy: 2A, 2C, 3A;
  • śmieszne skecze- klasy: 2B, 3E
  • parodie teleturnieju ,,jeden z dziesięciu”- klasa: 3D

Podsumowując ten wyjątkowy dzień – sprawił on nam wyjątkową frajdę, przyprawił o uśmiech na twarzach i szczere wybuchy śmiechu – a takich było co niemiara.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za przygotowanie tak urozmaiconego i bogatego programu artystycznego. I już dziś zapraszamy wszystkich chętnych do wspólnej zabawy, która odbędzie się za rok.

Dzień 30 kwietnia i 2 maja jest dniem wolnym
w naszej szkole.
4 maja idziemy do szkoły.

Wszelkie informacje o nowopowstającym oddziale żłobkowym są udzielane w Urzędzie Gminy Błażowa

UONET+

Jak po raz pierwszy zalogować się do systemu UONET+

sg204665.jpg