PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY W NASZEJ SZKOLEGOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 13 gości 

LICZNIK ODWIEDZIN

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj112
mod_vvisit_counterWczoraj125
mod_vvisit_counterW tygodniu237
mod_vvisit_counterW miesiącu2282

Twój IP: 54.198.96.198

AKTUALNOŚCI


Dzisiaj jest: Poniedziałek
20 Sierpnia 2018
Imieniny obchodzą
Bernard, Jan, Sabin, Samuel, Samuela,
Sieciech, Szwieciech, Świeciech,
Sobiesław

Do końca roku zostało 134 dni.
Zodiak: Lew

SONDA

Jak często odwiedzasz stronę internetową naszego gimnazjum?
 
PDF Drukuj

PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY W NASZEJ SZKOLE

21 marca jest pierwszym Dniem Wiosny, który w naszej szkole był obchodzony wyjątkowo. W tym dniu wszyscy obecni uczniowie zebrali się na auli gimnazjum, by uczestniczyć w przygotowanej przez Samorząd Uczniowski i współorganizatorów uroczystości. Wydarzenie to oficjalnie otworzył przewodniczący Samorządu Uczniowskiego – Kamil Łach.


Uroczystości rozpoczęły się o godzinie 11:00 w auli gimnazjum – pokazem doświadczeń biologicznych, chemicznych i fizycznych, pod opieką Pani Elżbiety Rosiak. Uczniowie mogli obejrzeć 30 różnych doświadczeń, które zostały przygotowane i zaprezentowane przez pasjonatów przedmiotów przyrodniczych: Martynę Kruczek, Monikę Jędrysek, Juliana Ślęczkę, Kacpra Piszcza, Jakuba Jodłowskiego, Michała Jakubczyka, Lucjana Batora, Artura Grubę, Rafała Kocóra, Aleksandrę Szurę, Dianę Synoś, Natalię Kubalę, Natalię Stankowską, Wiktorię Płazę, Arlettę Sawicką, Dominikę Paśko, Aleksandrę Kowal.

Najbardziej wybuchowym doświadczeniem okazał się ,,Fire bowls” przygotowywany przez Kacpra Piszcza i Juliana Ślęczkę, który wywołał największe zainteresowanie wśród młodzieży. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia.

Po pokazach doświadczeń, uczniowie z poszczególnych klas zaprezentowali swoje zdolności wokalne i teatralne. Poszczególne klasy zaprezentowały:

  • parodie tańca z gwiazdami- klasy: 2A, 2C, 3A;
  • śmieszne skecze- klasy: 2B, 3E
  • parodie teleturnieju ,,jeden z dziesięciu”- klasa: 3D

Podsumowując ten wyjątkowy dzień – sprawił on nam wyjątkową frajdę, przyprawił o uśmiech na twarzach i szczere wybuchy śmiechu – a takich było co niemiara.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za przygotowanie tak urozmaiconego i bogatego programu artystycznego. I już dziś zapraszamy wszystkich chętnych do wspólnej zabawy, która odbędzie się za rok.


 


Strona Gimnazjum Publicznego im. Anny Jenke w Błażowej


Administratorzy: Grzegorz Kruczek (pan_kg@wp.pl)
i Robert Grzesik (robert.grzesik@wp.pl)

Joomla themes

GABLOTKA SZKOLNA

Newsy z Gablotki Szkolnej.

W OBIEKTYWIE

imgp5042.jpg

Jesteśmy na Facebook'u