Twój IP: 54.81.244.248

Wincenty, Wodzisław

Zodiak: Rak

KONFERENCJA W STULECIE ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI

W czwartek, 26 kwietnia odbyła się w naszej szkole, w stulecie odzyskania niepodległości konferencja na temat „WIARA W DUCHA ŚWIĘTEGO JAKO NIEBIAŃSKA RECEPTA NA „ANEMIĘ” DUCHA NARODU I PAŃSTWA”

Spotkanie rozpoczęła wspólna modlitwa w kościele parafialnym w Błażowej, którą rozpoczął ks. proboszcz Jacek Rawski. Uroczystą homilię wygłosił ks. prałat Marian Bocho, który wskazał naszą patronkę Annę Jenke jako wzór do naśladowania w procesie nauczania młodzieży.

Następnie wszyscy spotkali się w szkolnej hali sportowej, gdzie mogliśmy posłuchać wykładu ks. profesora dr hab. Tadeusza Guza, który głosił że zamknięcie się na Ducha Świętego prowadzi do anemii całego narodu i państwa. Głoś zabrał też Członek Zarządu Województwa Podkarpackiego pan Stanisław Kruczek i s. Bernadeta Lipian.

Więcej informacji na temat konferencji na stronie radio Fara >>>

dsc_0794.jpg