Twój IP: 54.158.219.248

Budziwoj, Dezyderiusz, Dezydery, Emilia,
Iwona, Jan, Leontyna, Michał, Symeon

Zodiak: Bliźnięta

FINAŁ WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU HISTORYCZNO-RELIGIJNEGO „ROLA NARODU I KOŚCIOŁA W ODZYSKANIU NIEPODLEGŁOŚCI”

24 kwietnia 2018 r. miał miejsce międzydiecezjalny finał Wojewódzkiego Konkursu Historyczno-Religijnego „Rola Narodu i Kościoła w odzyskaniu niepodległości”. Organizatorami konkursu byli Podkarpackie Centrum Edukacji Nauczycieli w Rzeszowie, Stowarzyszenie Przyjaciół Podkarpackiej Rodziny Szkół im. Jana Pawła II oraz Instytut Pamięci Narodowej Oddział w Rzeszowie. Patronat honorowy sprawują m. in. ks. arcybiskup Adam Szal, marszałek Władysław Ortyl, europoseł Tomasz Poręba, poseł Krystyna Wróblewska, wojewoda Ewa Leniart, kurator Małgorzata Rauch i inni.

Pierwsza część pisemna odbyła się na Uniwersytecie Rzeszowskim. Etap ten wyłonił 10 laureatów, wśród nich było 4 uczniów z naszego gimnazjum: Dawid Rząsa, Julian Ślęczka, Michał Krużel i Karol Kołodziej. Dawid w nagrodę wyjedzie do Brukseli. Wszyscy laureaci otrzymali cenne nagrody, m. in. smartwoodse ufundowane przez Zeto Rzeszów oraz kolekcjonerskie banknoty 50 złotowe ufundowane przez kurator oświaty Małgorzatę Rauch. Bartłomiej Pałys i Filip Trzyna zdobyli tytuły finalistów. Uczniom gratulujemy!

Dzień 30 kwietnia i 2 maja jest dniem wolnym
w naszej szkole.
4 maja idziemy do szkoły.

Wszelkie informacje o nowopowstającym oddziale żłobkowym są udzielane w Urzędzie Gminy Błażowa

UONET+

Jak po raz pierwszy zalogować się do systemu UONET+

gtr.jpg