Twój IP: 3.94.202.172

Dionizy, Mirosław, Nestor

Zodiak: Ryba

Występ akrobatów Andrzeja i Tomka

Dnia 17 grudnia 2012 roku uczniowie naszej szkoły mieli szansę zobaczyć na żywo, niesamowity pokaz akrobatyczny w wykonaniu duetu  "Andrzej&Tomek". Zespół ten obecnie  występuje dla publiczności na luksusowych statkach, hotelach czy też kasynach. Tym bardziej było nam miło, kiedy zgodzili się wystąpić dla nas w hali sportowej. Warto dodać ,iż Panowie razem osiągali na prawdę godne podziwu sukcesy międzynarodowe, między innymi są zdobywcami medali olimpijskich.

Spotkanie z artystami było ciekawie przygotowane. Po krótkim przedstawieniu się Panowie z duetu zachwycali nasze oczy w siedmiominutowym pokazie. Prezentowali swoje umiejętności, wzbudzając na prawdę wielkie uznanie. Po występie przyszedł czas na pytania od uczniów. Było bardzo zabawnie, ponieważ padały wszelkiego rodzaju pytania. Jednym z nich było: Ile Panowie „biorą na klatę?". Myślimy, że ta odpowiedz jakiej udzielili Panowie, dała dużo do myślenia naszym chłopcom ze szkoły :). Ostatnim punktem wizyty duetu  "Andrzej&Tomek" był poczęstunek specjalnie przygotowany dla artystów.

W tym miejscy chcielibyśmy serdecznie podziękować  Pani Dyrektor za przyjęcie naszych gości, Radzie Rodziców za dofinansowanie spotkania oraz Panu Januszowi Szpali, który to w głównej mierze pomógł nam cały występ zorganizować.

Niżej prezentujemy link z pokazem  dla osób, które tego dnia były nieobecne. Co prawda nie jest to występ, który został zaprezentowany w naszej szkole, ale bardzo do niego zbliżony mamy nadzieje, że Wam się spodoba.

DYREKTOR SZKOŁY
mgr Maria Kruczek
przyjmuje od poniedziałku do piątku
od 8:00 do 8:45