Twój IP: 54.80.232.40

Lucyna, Marcjal

Zodiak: Rak

KOLEJNY SUKCES W MIĘDZYNARODOWYM KONKURSIE ZESPOŁU WOKALNO – INSTRUMENTALNEGO

W dniu 14 maja 2013 roku w Wiśniowej odbyły się przesłuchania solistów i zespołów wokalno – instrumentalnych z Polski i Słowacji VI -go Międzynarodowego Konkursu „Piosenki Naszych Ojczyzn w Unii Europejskiej”. Komisja oceniająca w składzie: Magdalena Słupek - przewodnicząca, Andrzej Borkowski – członek i Paweł Śliwa – członek, po obejrzeniu i wysłuchaniu 36 prezentacji  przyznała nagrody i wyróżnienia. Zespół wokalno – instrumentalny w składzie: Aleksandra Legęć, Dominika Czekaj, Kinga Rząsa, Ewa Leśniak, Dominika Kozak, Małgorzata Filip – wokal, oraz Fryderyk Kruczek – gitara basowa, Kinga Kruczek – gitara solowa, Krzysztof Drewniak – akordeon i Jacek Pępek – perkusja, zdobyli I miejsce. W kategorii solistów II miejsce zajęła Kinga Rząsa.

Komisja zauważyła i podkreśliła wysoki poziom artystyczny. Zwróciła uwagę na duży wkład pracy nauczycieli i instruktorów, stwierdzając potrzebę organizowania konkursu w latach następnych. Wszystkich nagrodzonych i wyróżnionych zaprasza na Koncert Laureatów i wręczenie nagród, które odbędą się 2 czerwca br. na placu sportowym przy Szkole Podstawowej im. Wincentego Witosa w Markuszowej (w razie niepogody - sala OK w Wiśniowej). Odbiór nagrody uwarunkowany jest udziałem w Koncercie Laureatów.

Burmistrz Błażowej ogłosił
3 konkursy adresowane do uczniów Zespołu Szkół w Błażowej.

Szczegóły konkursów
Regulamin konkursów

Konkurs fotograficzny "Zielone Podkarpacie w obiektywie"

sg209815.jpg